Z ostatniej chwili

Nowoczesne szatnie automatyczne

Inteligentny, automatyczny transporter odzieży, czyli inaczej po prostu szatnia automatyczna,  staje się współczesną wizytówką praktycznego i nowoczesnego stylu w takich miejscach jak teatry, kina, szkoły, muzea, sale koncertowe i ...pralnie. Szatnie automatyczne potrzebne są  wszędzie tam, gdzie na małej z reguły powierzchni trzeba skomasować dużą ilość odzieży i gdzie należy ją potem bardzo szybko, sprawnie wydać. Nie bez znaczenia jest też nowoczesna, prosta estetyka, która  pasuje praktycznie do każdego rodzaju wnętrza.Tajemnica wysokiej funkcjonalności nowoczesnych szatni automatycznych ukryta jest w ich modułowej konstrukcji. Tego typu szatnie zbudowane są ze specjalnych, stalowych modułów, które można dowolnie łączyć i konfigurować , zupełnie jak klocki lego. Moduły nie są jednakowe, są różnej wielkości i różnych kształtów, ale doskonale do siebie pasują i można je łączyć ze sobą w  dowolnych kierunkach – w dół, w górę i w każdą inną stronę.  Taka konstrukcja daje niezwykłe wprost możliwości zagospodarowania nawet najmniejszych i najmniej ustawnych przestrzeni, czyli w praktyce szatnię automatyczną z łatwością ustawimy w każdym wnętrzu. Warto też podkreślić doskonałą wytrzymałość i lekkość tej konstrukcji, a wszystko dzięki zastosowaniu bardzo dobrej jakości materiałów.

Inną, bardzo ważną zaletą tego rozwiązania jest w pełni zautomatyzowany i kierowany komputerowo system przyjmowania i wydawania odzieży. Działa to w ten sposób, że wpisujemy w komputer poszukiwany numer odzieży i mechanizm szybko i sprawnie przesunie wieszaki w taki sposób, by dostarczyć  nam wybraną sztukę. Można wpisywać też naraz kilka, a nawet kilkanaście numerów, system będzie po kolei dostarczał żądane sztuki. Taki prosty i szybki sposób umieszczania i wydawania odzieży przekłada się na ekonomię. Po pierwsze taką szatnię można umieścić na małej powierzchni, a po drugie nawet bardzo dużą szatnię może łatwo obsłużyć tylko jedna osoba i na dodatek nie musi ona biegać po całej szatni ( a w tym czasie stanowisko przy ladzie wydawania jest puste), bo wszystkie wpisane w komputer numery same podjadą pod rękę i to najkrótszą drogą, bo tylko takie drogi wybiera system .

Nowoczesne szatnie automatyczne są niezwykle funkcjonalne, proste w obsłudze, oszczędne i na dodatek estetyczne.
W naszym kraju najlepszą propozycję ma Sorvana Polska, która jest wyłącznym przedstawicielem lidera produkcji transporterów odzieżowych, czyli firmy METALPROGETTI. Proponowany przez nią system Portabiti spełnia wszystkie najważniejsze oczekiwania, a więc lekka, ale stabilna konstrukcja, łatwość dostosowania się do specyficznych potrzeb klienta i konkretnego pomieszczenia, pełna automatyka z możliwością wyboru także wersji manualnej oraz wyjątkowo  prosta obsługa.

Washmaster

logo-footer

Na Washmaster.pl znajdziesz wskazówki dotyczące suszenia i odwadniania. Informacje o nowościach w branży pralniczej, dotyczących nie tylko pralnictwa przemysłowego, ale też chemicznego i wodnego. Z nami sprawisz, że twoja pralnia będzie działać na najwyższym poziomie!     

Często czytane

Uzupełnienie oferty pralni chemicznej
Na czym polegają nowoczesne usługi pralnicze
Co to jest wet- cleaning ?

Świeże newsy branżowe

Nowoczesne składarki
Nowoczesne szatnie automatyczne
Nowoczesne suszarki przemysłowe
© Copyright WashMaster.pl. All Rights Reserved.