Z ostatniej chwili

Urządzenie do odwadniania w tunelach pralniczych firmy Kannegiesser

Zaproponowane przez renomowaną firmę z branży pralniczej Kannegiesser nowego typu urządzenia do odwadniania w tunelach pralniczych o nazwie Kannegiesser PowerPress,  są  naprawdę interesującą propozycją na tym rynku, wprowadzającą nowe standardy w procesie odwadniania .W konstrukcji Kannegiesser PowerPress wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz oraz super nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i elektroniczne, a to z kolei  zaowocowało większą efektywnością całego procesu odwadniania, przy jednoczesnym utrzymaniu doskonałej jakości  tej usługi. Taka a nie inna budowa urządzenia spowodowała też dość istotne poszerzenie możliwości prania super delikatnych tkanin, które teraz  można bezpiecznie  prać w tunelu pralniczym oraz spowodowała  znaczne zwiększenie wydajności pracy całej  maszyny pralniczej. Te niepodważalne zalety nowej Kannegiesser PowePress oznaczają między innymi  o wiele krótsze cykle prania, a to nie tylko oszczędność czasu i energii przy jednoczesnym utrzymaniu lub nawet polepszeniu jakości, ale też możliwość poszerzenia asortymentu o tkaniny z naturalnych  włókien. Ta możliwość prania  delikatnych tkanin, które do tej pory musiały być czyszczone w cyklu prania na sucho, jest oczekiwaną zmianą przez dużą grupę klientów, którzy mają problemy z alergią i nawet najmniejsze drobinki toksycznych rozpuszczalników są dla nich niebezpieczne. Nowoczesne pranie na mokro z dedykowanym delikatnym tkaninom odsączaniem, może ten problem rozwiązać.

Nowa konstrukcja Kannegiesser PowerPress pozwala też na swobodny załadunek i bezpieczne wykonanie usługi wysoko gabarytowego i lekko uszkodzonego asortymentu .

Układ sensoryczny w tej maszynie sprawia, że świetnie sobie radzi w nietypowych sytuacjach ( uszkodzenie tkaniny, zbyt duża ilość załadunku, czy nietypowo duże gabaryty). Pomaga w tym również nienormowany czas pracy maszyny.
Maszyna jest sterowana elektronicznie za pomocą nowoczesnego systemu, bardzo prostego w obsłudze.
Przy wykorzystaniu Kannegiesser PowerPress możemy liczyć na spore oszczędności- energii, wody oraz czasu. Ma na to wpływ jej niezwykle wydajna hydraulika, optymalny system sterowania oraz specyficzna konstrukcja ( na przykład specjalne zbiorniki recyklingowe, które pozwalają odzyskiwać wodę zużytą w cyklu prania po to, aby wykorzystać ją na nowo).
Trzeba jeszcze podkreślić, że Kannegiesser nie tylko z łatwością się kieruje i obsługuje, ale równie prosto konserwuje i utrzymuje w idealnej  czystości.

Washmaster

logo-footer

Na Washmaster.pl znajdziesz wskazówki dotyczące suszenia i odwadniania. Informacje o nowościach w branży pralniczej, dotyczących nie tylko pralnictwa przemysłowego, ale też chemicznego i wodnego. Z nami sprawisz, że twoja pralnia będzie działać na najwyższym poziomie!     

Często czytane

Uzupełnienie oferty pralni chemicznej
Na czym polegają nowoczesne usługi pralnicze
Co to jest wet- cleaning ?

Świeże newsy branżowe

Nowoczesne składarki
Nowoczesne szatnie automatyczne
Nowoczesne suszarki przemysłowe
© Copyright WashMaster.pl. All Rights Reserved.