Z ostatniej chwili

Suszarki Kannegiesser PowerSpin

Kannegiesser PoweSpin to propozycja super nowoczesnej suszarki dostępnej dla klientów w trzech wariantach pojemności.
1. Suszarka PowerSpin PS 40 dająca możliwość odwadniania  czterdziestu kilogramów załadunku.
2. Suszarka PowerSpin PS  65 dająca możliwość załadunku do sześćdziesięciu pięciu kilogramów załadunku
3. Suszarka PowerSpin 100 dająca możliwość załadunku aż do stu kilogramów wsadu. Ten największy model sprawdzi się najlepiej w dużych pralniach przemysłowych.

Wszystkie modele Kannegiesser PoweSpin są niezwykle ekonomiczne, energooszczędne i spełniają bardzo wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Te  modle dają możliwość elastycznego podejścia do procesu odwadniania, bo można wybrać najbardziej skuteczną opcję programową dostosowaną do specyfiki danego wsadu. Budowa maszyn daje możliwość wyboru różnych opcji załadunku wsadu i jest to połączone z całkiem nową jakością tak zwanego centryfugowania.
Cykl suszenia jest bardzo krótki, to zaledwie trzy minuty i to bez względu na to, czy mamy do czynienia z maszyną o stu kilogramach załadunku, czy czterdziestu kilogramów. Istnieje tez możliwość wyboru opcji turbo, wówczas czas skraca się tylko do stu dziesięciu sekund.
Te udogodnienia są możliwe dzięki całkowicie oryginalnej, nowatorskiej budowie bębna wewnętrznego. Zastosowano specjalne dziurkowanie ścian bębna połączone z unikalną jego powłoką. Zmodyfikowano ruchy bębna tak były bardziej optymalne podczas pracy. Oczywiście postawiono również na elektronikę, na przykład napęd został pozbawiony tak zwanego paska zębatego, ale za to jest sterowany elektronicznie za pomocą tak zwanego przetwornika częstotliwości. Poprawiono również standardy dotyczące higieny pracy maszyny za pomocą zastosowania lepszych materiałów, konkretnie chodzi o elementy wykonane ze stali szlachetnej.
Reasumując – nowoczesne suszarki Kannegiesser  PowerSpin  skróciły znacznie cykl suszenia, podniosły wydajność i jakość usługi, dając jednocześnie możliwość wyboru najbardziej ekonomicznej opcji pracy.

Washmaster

logo-footer

Na Washmaster.pl znajdziesz wskazówki dotyczące suszenia i odwadniania. Informacje o nowościach w branży pralniczej, dotyczących nie tylko pralnictwa przemysłowego, ale też chemicznego i wodnego. Z nami sprawisz, że twoja pralnia będzie działać na najwyższym poziomie!     

Często czytane

Uzupełnienie oferty pralni chemicznej
Na czym polegają nowoczesne usługi pralnicze
Co to jest wet- cleaning ?

Świeże newsy branżowe

Nowoczesne składarki
Nowoczesne szatnie automatyczne
Nowoczesne suszarki przemysłowe
© Copyright WashMaster.pl. All Rights Reserved.